Kayseri OSB Başkanı Nursaçan: TSK'nın yanındayız

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Afrin’deki ’Zeytin Dalı Harekatı’ ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Kayseri OSB Başkanı Nursaçan: TSK'nın yanındayız

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Afrin’deki ’Zeytin Dalı Harekatı’ ile ilgili açıklamalarda bulunarak, "Her karışı şehit kanlarıyla yoğrulmuş bu topraklarda bir oyun oynanmasına ne pahasına olursa olsun, ordusuyla polisiyle, bu aziz ve asil millet asla izin vermeyecektir" dedi.

Yaptığı açıklamada tüm Kayseri OSB yönetimi, faaliyet gösteren bin 200 işletme ve bu işletmelerde çalışan 70 bin çalışanla Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yanında olduklarını belirten Başkan Nursaçan, "Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi ve OSB’de faaliyet gösteren bin 200 işletme ve bu işletmelerde görevli 70 bin çalışanımızla birlikte, iş dünyası olarak; ülkemizin bekası, huzuru, birliği, beraberliği ve kardeşliği için, yurt içinde ve yurtdışında ülkemizi tehdit eden PKK/PYD,YPG,DAEŞ ve diğer terör unsurlarını ortadan kaldırmak, sınır güvenliği ve istikrarı sağlamak amacıyla,Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Suriye’nin kuzeyindeki Afrin bölgesinde başlatmış olduğu ’Zeytin Dalı’ harekatında görev alan kahraman Mehmetçiklerimizin yanındayız. Dualarımız başarıları içindir. Türkiye, teröre karşı uluslararası hukuktan doğan, meşru haklarını kullanmaktadır.

Allah yar ve yardımcımız olsun. Her karışı şehit kanlarıyla yoğrulmuş bu topraklarda bir oyun oynanmasına ne pahasına olursa olsun, ordusuyla polisiyle, bu aziz ve asil millet asla izin vermeyecektir.Milletimiz dimdik ayaktadır. Zaman, tanklarını, silahlarını, milli iradeye doğrultmuş millet düşmanlarına karşı mücadelede tam ve kararlı olma ve devlet-millet olarak kenetlenme zamanıdır. İş dünyası olarak; bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da hükümetimiz ve devletimizin yanındayız. Gün, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma günüdür.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her fırsatta ifade buyurdukları gibi; ’Bir olalım, iri olalım, diri olalım, kardeş olalım, hep birlikte Türkiye olalım’. diyoruz. Milli Şairimiz Merhum Mehmet Akif ne güzel söylüyor; ’Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, uğrunda ölen varsa vatandır’. Bu münasebetle; kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet ve mağfiret, gazilerimize de acil şifalar diliyoruz" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi
31.01.2018

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz