Kullanım Şartlar


AnadoluEkonomi.com'dan orijinal içeriğine sadık kalınmak ve kaynak linki vermek / göstermek suretiyle her türlü alıntı yapılabilmekte ve ticari amaç gütmeden kullanılabilinmektedir.

Sitemizde yayınlanan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, çoğaltılamaz ve yayımlanamaz.

Yayınlanan tüm yazı ve kategorilerinden, imtiyaz sahibini temsil eden site sorumlusu / yöneticisi ve yazı yorumlarından ise yazan kişiler tamamen sorumludur.

AnadoluEkonomi.com alıntı haber, yazı vb. konularda içeriğin doğruluğunu garanti etmez, yazılar orijinal kaynaklara bağlı olarak alınıp aktarılmaktadır. Bu haberlerde sorumluluk ilgili kaynakta belirtilmiş olan sitenin sorumluluğundadır. (Bkz: Haber Altı Kaynakça Linki)

AnadoluEkonomi.com
 gerektiği durumlarda ise haberi kendi imkan ve ekipmanları ile gerçekleştirerek yayıma hazırlamakta ve haberi tarafsızlık ilkesi doğrultusunda da gerektiğinde geliştirip düzeltme yaparak yayıma almaktadır.(Bkz: Haber Altı Kaynakça Linki)

AnadoluEkonomi.com yayımladığı haberlerde kullandığı görselleri tematik veya temsili özel arşiv resimleri olabildiği gibi, haberi birebir yansıtan görüntülerde kullanmaktadır. Gazetemiz haberlerde kullanılan resimlerden dolayı hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir.

Tarafsız ilkeli habercilik anlayışını benimsemiş olan AnadoluEkonomi.com, çıkarları uğruna hiçbir tarafın menfaatini gözetmeksizin yayım hayatını ilkeli ve tarafsızlık anlayışı ile sürdürmektedir.

AnadoluEkonomi.com web sitesine erişerek, sitenin şu an okuduğunuz Kullanım Şartları’nı ve yasal uyarıları kabul etmiş olmaktasınız. Anadolu Ekonomi'nin kısmen veya tümüyle kullanımı bu yasal uyarılar çerçevesinde gerçekleşmektedir.